Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

Znani pregovor pravi: „Vem, da nič ne vem“.

 

1.Pametni se uči iz vsega in od vsakega.

2.Normalni iz svojih izkušenj.

3.Neumni ve vse.

 

Churchil: Če si se pripravljen odpovedati svobodi v zameno za varnost, boš na koncu izgubil vse!

" Ljubezen gre skozi želodec "

RECEPTI NAŠIH BABIC

Kaj delajo sploh recepti na tej internetni strani, se boste verjetno vprašali? V tem našem času "pretiranega konzumiranja", ko se kupujejo že vsa mogoča gotova jedila, smo na žalost pozabili na ZDRAVO DOMAČO PREHRANO, ki naj bi bila brez konzervatov in umetnih nadomestil. Prav to me je spodbudilo, das smo pobrskali po starih receptih.

      Spoznali boste, da sta kuha in peka doma preprosta, hitra, zdrava in cenejša. Poleg tega imate še prednost, da porabite živila iz svojega vrta (lastni proizvod), pri nakupovanju živil lahko še izbirate bio produkte, ali kupite živila  pri bližnem kmetu. Še ena prednost tega je, da v delo lahko vključite še druge člane družine, in to utrjuje tudi smisel družine. V slučaju kakega neuspeha pri kuhi ali peki pa bo kriv recept, ali vi sami, nikdar pa proizvajalec ali trgovina.

     Mnogo uspeha, veselja doma v kuhinji in DOBER TEK!

Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante