FATIMSKA CERKVICA JE DOBILA NOVO STREHO

Po kratkem času njenega učinkovitega kritja proti dežju in soncu, je streha na Fatimski cerkvici, ki je bila pokrita s „tegolo“, začela propuščati dež. Na pobudo Zg. Paušerjevega Ivana Štante in po njegovem pogovoru s črešnjiškim župnikom dr. Vinkom Kraljičem so se začele priprave za prenovitev strehe. To delo je prevzelo in ga po nekaj dnevih strokovno dovršilo tesarsko podjetje 1.10.2016.

Ob lepem jesenskem vremenu v nedeljo 30.10. 2016, je posvetil Fatimsko cerkvico v Grušovcu, ki je zasijala z novo streho in v novi svečani obleki naš škof dr. Stanislav Lipovšek. Na žalost je bilo malo vernikov na tej svečanosti. Res pravo razočaranje na obrazu našega župnika dr. Vinka Kraljiča, radi tako slabega obiska, saj se je tako trudil za obnovo te lepe Fatimske cerkvice v Grušovcu.

Slike Aleš M. iz Grušovca