Slovenec, tvoja zemlja je zdrava

in pridnim nje lega najprava.

Polje, vinograd, gora, morje,

ruda, kupčija, tebe rede.

Valentin Vodnik

Spoštovani verniki in obiskovalci te spletne strani

Imate kakšno željo? Pišete na našo elektronsko pošto!

zupnijacresnjice@gmail.com

Gorje mu, kdor v nesreči biva sam,

a srečen ni, kdor srečo uživa sam!

Če načrtuješ za eno leto, posej žito.

Če načrtuješ za deset let, posadi drevo.

Če načrtuješ za bodočnost, vzgajaj mladino.

Kitajski pregovor

NOVICE IN - ZABELEŽITE SI!

Opozorilo!

Opozarjam, da za oglase in novice na tej spletni strani ne jamčim!

Uradne ure Centra za zbiranje odpadkov v Vojniku so od 10. maja 2016 dalje vsak:

• torek: od 15.00 do 19.00

• četrtek: od 14.00 do 19.00 (15. marec–15. november)

• četrtek: od 14.00 do 18.00 (16. november –14. marec)

• sobota: od 8.00 do 12.00 ure.

Lea Sreš

MojaObčina.si Vojnik

Zapoj z menoj

V četrtek 17.5. 2018 ob 18.00 uri, organizira OŠ Vojnik dogodek

"Zapoj z menoj“ - koncert pevskih zborov OŠ Vojnik, v POŠ Nova Cerkev, 3203 Nova Cerkev.

Letni koncert Moškega pevskega zbora PD Anton Bezenšek Frankolovo ob 45. letnici delovanja

V soboto, 19. maja 2018, ob 19. uri prireja Prosvetno društvo Anton Bezenšek Frankolovo letni koncert Moškega pevskega zbora PD Anton Bezenšek, ob 45. letnici delovanja zbora v večnamenski dvorani Osnovne šole Anton Bezenšek Frankolovo.

Srečanje starejših krajanov na Frankolovem

V četrtek, 24. maja 2018, ob 17.30 uri, organizira Krajevna skupnost Frankolovo srečanje starejših krajanov v Gostilni Turist na Frankolovem.

ŠMARNICE PRI TREH KRIŽIH

V nedeljo 27. maja ob 16.00 uri, bodo svečane Šmarnice na Kamni Gori pri Treh Križih.

Pomladanski kramarski sejem

Društvo Talon Frankolovo prireja v nedeljo 27.05.2018 ob 8.00 uri, Pomladanski kramarski sejem v parku pri graščini na Frankolovem.

Slavnostni koncert KUD Štajerski rogisti

KUD Štajerski rogisti ob 25. obletnici delovanja vabi na slavnostni koncert, ki bo v soboto, 2. junija 2018 ob 19. uri, na gradu Lemberg.
         Vabljeni

Povabilo na srečanje Gradiščanov

Vabim vas na 18. srečanje Gradiščanov Slovenije, ki bo letos v soboto 2. junija 2018, na Gradišču pri Vojniku. Prihod na Gradišče iz ogleda po treh krajevnih skupnostih v občini Vojnik je ob 13. uri. Ob 14. uri se začne kulturni program, ki ga bosta povezovala Katja Žvikart in Darko Žvižej.

Po kulturnem programu bodo športno-zabavne igre. Ponujamo vam dve možnosti: pohod z vodičem na sv. Tomaž in ogled ribnika »Gradiška solza« z vodičem. Ob 19. uri se začne veselica z ansamblom Mira Klinca. Gost večera je »Klobasekov Pepi«.

Rajanje je do onemoglosti!

Vstop prost. Prireditev je javna, stroški prireditve se krijejo s srečelova in prostovoljnimi prispevki.

Organizator srečanja je Športno društvo Bovše.

Torej, vzemite si čas in pridite z družino in s prijatelji. Veselo bo!

Martin Goleš, odgovorni vodja prireditve