Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

NOVICE - ZABELEŽITE SI!

Spoštovani verniki in obiskovalci te spletne strani

 

Imate kakšno željo? Pišete na našo elektronsko pošto!

 

zupnijacresnjice@gmail.com

Obvestilo

Za svete maše (tukaj kratki razpored sv. maš za Črešnjice in Svetino), prejemanje sv. zakramentov in poučevanje verouka, ter drugih informacij za župniji Črešnjice in Svetino, se radi stalnih zakonskih sprememb radi Corone virusa, prosim pozanimajte pri črešnjiškem duhovniku dr. Vinku Kraljiču.

Župnijski urad Črešnjice                    

Duhovnik dr. Vinko Kraljič

Telefon: 03/5772 282

Mobitel: 031/786 120

SOBOTA 19.6.2021 ob 10:00 uri SLOVESNOST BIRME

V SVETINI

Birmuje škof msgr. dr. STANISLAV LIPOVŠEK

Prireditev ob dnevu državnosti

Katoliško-kulturno društvo»Ivan Šopar« Vojnik in literarna sekcija društva vabita v četrtek 24.06.2021, da s prireditvijo obeležimo slovenski državni praznik. Prireditev se bo  odvijala ob 18:00 uri v Domu Sv. Jerneja.

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante