Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

NOVICE - ZABELEŽITE SI!

Spoštovani verniki in obiskovalci te spletne strani.

Vse informacije na tej internetni strani so brez jamstva!

 

Imate kakšno željo? Pišete na našo elektronsko pošto!

 

zupnijacresnjice@gmail.com

Obvestilo

Za svete maše prejemanje sv. zakramentov in poučevanje verouka, ter drugih informacij za župniji Črešnjice in Svetino, se radi stalnih zakonskih sprememb radi Corone virusa, prosim pozanimajte pri črešnjiškem duhovniku dr. Vinku Kraljiču.

Župnijski urad Črešnjice in Svetina                  

Duhovnik dr. Vinko Kraljič

Telefon: 03/5772 282

Mobitel: 031/786 120

Delovni čas Zbirnega centra Vojnik

  • torek:    15.00-19.00 

  • četrtek: 14.00-19.00 (15. mar.-15. nov.) 

  • četrtek: 14.00-18.00 (16. nov.-14. mar.) 

  • sobota:   8.00-12.00 

Društvo upokojencev Vojnik vabi v svoje vrste

Vabilo k včlanitvi novih članov

Spoštovani upokojenci!

  Društvo upokojencev Vojnik je eno večjih društev v Savinjski regiji. Včlanjenih je več kot 700 članic in članov iz KS Vojnik, KS Nova Cerkev in KS Frankolovo.

  Starostna struktura članov je v večini nad 75 let. V svoje vrste vabijo še nove – mlajše članice in člane, ki bi pomagali okrepiti delo Društva upokojencev Vojnik. Vljudno vabijo posebej tiste, ki jim računalniška pismenost ni tuja, saj se v društvu trudijo, da bi bilo njihovo delo aktivno, komunikacija med njimi pa še hitrejša. 

  V društvu deluje več sekcij, v katerih lahko sodelujete: starejši za starejše, pevski zbor, športna rekreacija, pikado, rusko kegljanje in še kaj bi se našlo. Organizirajo tudi izlete in romanja, če imajo dovolj prijav. 

  Včlanite se lahko vsako sredo v času uradnih ur, torej od 9.00 do 12.00 ure, na sedežu društva (Celjska cesta 17, 3212 Vojnik). 

  Letna članarina znaša 10 EUR, prvo leto pa vpisnina znaša še dodatna 2 EUR.

           Prisrčno vabljeni!

           Janez Korošec, predsednik

Prostori v večletni najem

Društvo upokojencev Vojnik odda v večletni najem renoviran poslovni prostor v pritličju. Prostor je namenjen mirni dejavnosti. Velikost je 22 m/2, s souporabo hodnika in stranišča. Kontakt: du.vojnik@A1mail.si ali telefon 041 641 985.

Društvo upokojencev Vojnik

Celjska cesta 17, 3212 Vojnik

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante