NOVICE - ZABELEŽITE SI!

Civilna iniciativa TUKAJ SMO: Srečanje krajanov

VSE VEČ CESTNEGA PROMETA NA CESTAH SKOZI ARCLIN, VOJNIK IN FRANKOLOVO!

NEVARNE CESTE BREZ PLOČNIKOV IN KOLESARSKIH STEZ!

NEVZDRŽNO ODVODNJAVANJE TER POPLAVLJANJE HIŠ OB VEČJEM DEŽEVJU!

Vse to in pomanjkanje informacij tako s strani pristojnih državnih kot občinskih organov nam, občanom, nalaga ukrepanje.

Zato vas vabimo, da se v petek, 15. marca 2024, ob 18. uri udeležite SREČANJA KRAJANOV. Dogodek bo potekal v Kulturnem domu Vojnik.

Na srečanju bomo predstavili vso problematiko in trenutno stanje ter terjali odgovore pristojnih, ki smo jih na srečanje tudi povabili. In seveda predstavili tudi naše zahteve.

Za Civilno iniciativo TUKAJ SMO: Janez Krušič

MojaObčina.si Vojnik

Podaljšan sobotni odpiralni čas večine zbirnih centrov.

Obveščamo vas, da smo s 1. marcem 2024 podaljšali sobotni odpiralni čas zbirnih centrov v našem upravljanju. Zbirni centri (ZC) Vransko-Tabor, Braslovče, Prebold, Žalec in Vojnik bodo tako ob sobotah odprti med 7.00 do 14.00, ZC Andraž-Polzela med 8.00 in 14.00, delovni čas ZC Bukovžlak pa ostaja nespremenjen, to je od 6.00 do 14.00.

Odpiralni čas med tednom ostaja enak.

Simbio, d. o. o.

Uradne ure Društva upokojencev Vojnik

Vsak torek od 9.00 do 12.00 ure, v prostorih Celjska cesta 17, 3212 Vojnik, razen praznikov in v času dopustov (julija in avgusta).

Delovni čas Zbirnega centra Vojnik

torek:    15:00 – 19:00

četrtek: 14:00 – 19:00 (15.mar. - 15.nov.)

četrtek: 14:00 – 18:00 (16.nov. - 14.mar.)

sobota:   8:00 - 12:00