Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

15.08.2016 na dan Marijinega vnebovzetja, sem bila v romarski cerkvi MARIA VESPERBILD (Fatimska Marija)v Ziemetshausenu v Nemčiji, kjer sem se udeležila svečani slovestnosti tega velikega Marijinega praznika. Sv. mašo, ki je bila na prostem z več tisoč romarji, je daroval nadškof iz Rima in tremi škofi. Nato je sledila svečana procesija s svečkami.

Ljudska zabava v Friedbergu na Bavarskem

07.08.2016, se prične s sv. mašo. 

Foto: Lorenz Drexler

Augsburg 30.05. 2015

Pred nekaj tedni je pustošil tornado tudi na območju Augsburga in okolice. Podiral je drevje in razkrival strehe. Kljub temu neurju je ostal na podestu nepoškodovan kip Matere Božje. To sliko mi je poslala naša bralka iz Affinga (v bližini Augsburga), centra tega neurja.

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante