Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

Izšla je knjiga fotomonografija

 ŽIVLJENJE OB TESNICI NEKOČ IN DANES, avtorja Matije Založnika. Knjiga je bralcem že na voljo in jo lahko naročate na št. 041 630 335. Knjiga vsebuje preko 1300 grafičnih prikazov in fotografij, ter mnogo informacij in zgodb iz preteklosti. Vsebino spremljajo tudi lirična in epska dela domačinov iz Frankolovega. Knjiga fizično predstavlja  formata velikosti 230x320x45mm in je natisnjena na 630 straneh. Je zgodovinsko poučna polna informacij minulega in trenutnega življenja ob Tesnici.

                      Priporočam v branje.

P.S

Knjiga podaja v tekstu in slikah razne zanimivosti tudi sosednih krajev Frankolovega.

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante