Izvajanje zimske službe javnih poti v Občini Vojnik

Občina Vojnik je letos izvedla javno naročilo male vrednosti za izvajanje zimske službe javnih poti na območju občine Vojnik za zimske sezone 2019/2020, 2020/2021 in 2021/2022. Javno naročilo je bilo razdeljeno na 8 sklopov:

Sklop 8: javne poti naselje Frankolovo, Frankolovo–Verpete, Črešnjice, Podgorje pod Čerinom, Rove, Brdce in parkirišča v Črešnjicah.

- Za sklop 8: podjetje GSP, Gradbeno podjetje, d. o. o., Podgorje pod Čerinom 15, Frankolovo

Zimska služba oziroma vzdrževanje javnih poti v zimskem času predstavlja eno izmed pomembnejših nalog pri vzdrževanju cestne infrastrukture. Predvsem nepredvidljivi pogoji, ki nastanejo ob poledici, žledu, veliki količini snega in snežni zameti, lahko povzročijo težave pri optimalni prevoznosti cest.

Občina Vojnik prosi vse udeležence v prometu, da so v zimskih razmerah strpni in potrpežljivi, ob enem pa se zahvaljuje za razumevanje, sodelovanje in upoštevanje predpisanih ukrepov.

Ines Novak