Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska
Župnija Črešnjice - Naša ljuba Gospa rožnovenska

Šmarnice pri "Treh križih"

 

V nedeljo 25. maja 2014 smo imeli šmarnice ob lepem in sončnem vremenu na Kamni gori. Na visoki,  ravni jasi "Pri treh križih", ob velikem številu vernikov, ki so prišli iz bližnjih in daljnih krajev so se ob posebnem vzdušju in lepem petju molile šmarnice. Po šmarnicah smo bili še presenečeni z vsemogočimi dobrotami naših pridnih gospodinj.

                 Tukaj si lahko ogledate še galerijo "Šmarnice pri treh križih".                    

                   Prav lepa hvala za slike našemu fotografu Alešu, ki nas bo tudi v bodoče spremljal s svojim fotoaparatom ob raznih posebnih dogodkih in slovesnostih.

ŠMARNICE PRI TREH KRIŽIH
SLEDI GALERIJA SLIK
Druckversion Druckversion | Sitemap
© Stanislav Stante